ip connect

     NASI PARTNERZY

Specjalista ds. systemów łączności

Miejsce pracy: Rybnik

Zadania:

  • Praca w zespole zajmującym się wdrożeniami systemów radiokomunikacyjnych i teleinformatycznych
  • Serwis i modernizacja wdrożonych systemów
  • Obsługa abonentów sieci telekomunikacyjnych

Wymagania:

  • Wykształcenie średnie, preferowane wyższe, kierunkowe:

     telekomunikacja, radiokomunikacja, elektronika, teleinformatyka, informatyka (lub podobne)

  • Język angielski w stopniu komunikatywnym
  • Podstawowa znajomość sieci komputerowych
  • Podstawowa znajomość systemów operacyjnych windows i linux
  • Gotowość do wyjazdów służbowych
  • Gotowość do podnoszenia kwalifikacji i zdobywania uprawnień
  • Brak przeciwwskazań do pracy na wysokości
  • Czynne prawo jazdy kategorii B

Mile widziane:

  • Wiedza z zakresu fal radiowych i praktycznego ich zastosowania w telekomunikacji
  • Umiejętność wykonywania podstawowych pomiarów na systemach radiokomunikacyjnych, teleinformatycznych i elektrycznych

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bezpośrednio u pracodawcy
  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do zaangażowania i umiejętności
  • Kontakt z najnowszymi technologiami radiokomunikacyjnymi
  • Możliwość wdrażania nietypowych, innowacyjnych projektów
  • Możliwość zdobywania doświadczenia i podnoszenia kwalifikacji

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

W aplikacji prosimy zawrzeć sformułowanie: „Wyrażam zgodę na przetworzenie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. z 2002 r . Nr. 101., poz. 926. ze zmianami)”.

IP Connect Sp. z o.o.
44-207 Rybnik
ul. Lipowa 17
tel. +48 32 42 95 150
fax +48 32 42 95 152

NIP: 6422574376
REGON: 276123823
Sąd Rejonowy w Gliwicach
X Wydział Gospodarczy
KRS numer 0000099260
   Kapitał zakładowy: 55 000,00 zł

Projekt i realizacja: e-graficy.pl