ip connect

 

Aktualności

PRACA W ŚWIĘTA

Szanowni Państwo,

 

Uprzejmie informujemy, że w dniu 24 grudnia biuro IP Connect będzie nieczynne. 

 

W razie problemów z dostępem do internetu, prosimy o kontakt pod numerem telefonu 691-457-068.

 

Życzymy spokojnych i wesołych świąt. 

 

IP Connect dostarczyło radia POC dla Flex

Miło nam poinformować, że dostarczyliśmy do Flex (dawniej Flextronics) z siedzibą w Tczewie 13 terminali POC marki Telo Systems. Zakupione radia to popularne modele TE 380 charakteryzujące się parametrami w pełni odpowiadającymi wymaganiom klienta i zapewniające niezawodną łączność w  wielkopowierzchniowych halach produkcyjnych Flex. Tworzyć one będą system łączności dla operatorów maszyn i obsługi zakładu. System ten zakłada również możliwość ewentualnej rozbudowy o nowe terminale jak też konsolę dyspozytorską wraz z lokalizacją wewnętrzną.

 

Dzięki zakupionym terminalom firma Flex dołącza do coraz liczniejszej grupy użytkowników technologii POC a IP Connect może się pochwalić kolejnym innowacyjnym wdrożeniem technologii która oprócz standardu TETRA i DMR staje się kolejną specjalnością naszej firmy.  

 

ZMIANA PRZEPISÓW PRAWA TELEKOMUNIKACYJNEGO

 

Szanowni Państwo,


Uprzejmie informujemy, że z dniem 21 grudnia 2020r zmienią się przepisy ustawy z dnia 16 lipca 2004r. Prawo telekomunikacyjne, które obligują nas do wprowadzenia zmian do łączącej nas z Państwem umowy o świadczenie usług
telekomunikacyjnych (dostęp do sieci Internet).
Wprowadzone zmiany nie wpływają na warunki finansowe zawartych umów oraz jakość świadczonych usług telekomunikacyjnych.
Szczegółowe informacje o zmianach w Umowie zawiera poniższy dokument:

Zmiany umowy i regulaminu o świadczenie usług telekomunikacyjnych 2020r

 

 

 

ŻYCZENIA WIELKANOCNE

XVII Konferencja TELEKOMUNIKACJA I INFORMATYKA NA KOLEI

 

Z ogromną przyjemnością zapraszamy Państwa do odwiedzenia naszego stoiska na Konferencji TELEKOMUNIKACJA I INFORMATYKA NA KOLEI organizowanego w Hotelu Stok w Wiśle w dniach 12-14 października. 

W trakcie Konferencji zaprezentujemy innowacyjne technologie i kompleksowe rozwiązania z zakresu środków łączności GSM-R dedykowane dla cyfrowej sieci kolejowej GSM-R. Zaprezentujemy radiotelefony ręczne Motorola GP340, radiotelefony kabinowe - dwusystemowe GSM-R oraz VHF 150 MHz do lokomotyw. Radiotelefony posiadają certyfikaty bezterminowe UTK upoważniające do pracy w sieci PKP.

Telematyka na kolei to nowoczesne, techniczne środowisko nieodzowne dla sprawnego funkcjonowania systemów kolejowych. Innowacyjna i bezpieczna kolej to implementowanie do jej systemów najnowszych rozwiązań i technologii z zakresu telekomunikacji i informatyki.

Konferencja w Wiśle  to największe w Polsce, spotkanie dostawców i  wykonawców z branży. Głównym jej celem jest prezentacja doświadczeń i pozyskanie informacji z rynku o rozwiązaniach teleinformatycznych w celu optymalnego i efektywnego ich implementowania dla kolei.

 

ZAPRASZAMY

#GRUNWALD2020

 

 

 

Wspieramy polską służbę zdrowia!

Dołączamy do kampanii społecznej #grunwald2020 .

 

 

Aby bitwa z koronawirusem zakończyła się spektakularnym zwycięstwem, jak ta pod Grunwaldem, zapewniajmy naszym szpitalnym rycerzom przyłbice!

 

https://www.su.krakow.pl/nasz-szpital/aktualnosci/uruchamiamy-kampanie-spoleczna-grunwald2020

 

Dołączcie do nas!!

 

 

 

 

 

 

 

We support polish health services!

We are join the social campaign #grunwald2020 .

 

 

Let the battle with the coronavirus end in a spectacular victory, like the one at Grunwald, let our hospital knights have a visor!

 

https://www.su.krakow.pl/nasz-szpital/aktualnosci/uruchamiamy-kampanie-spoleczna-grunwald2020

 

Join Us!

 

 

 

 

 

Zestaw testowy PoC

Zestaw testowy dla wszystkich którzy zainteresowani są technologią POC, z aplikacją CommCheck i terminalami TE580 i TE590 firmy TeloSystems.
CommCheck to wielozadaniowa platforma komunikacyjna współpracująca z terminalami POC takich producentów jak m.in. TeloSystems.
Wykorzystanie 3G / 4G / 5G i WiFi do komunikacji między urządzeniami oraz intuicyjny, w pełni konfigurowalny interfejs użytkownika oraz takie funkcje jak:
-mandown,
-loneworker,
-Push To Video w przypadku połączeń grupowych i indywidualnych,
-informacje statusowe,
-lokalizacja GPS i wewnątrzbudynkowa,
-alarm niskiego poziomu baterii,
-alarm wysokiej temperatury
oraz wiele innych, czynią tę platformę bardzo funkcjonalnym narzędziem do optymalizacji procesów w Twojej organizacji.

Chcesz wiedzieć więcej? Napisz na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

ŚWIATOWY DZIEŃ KRÓTKOFALOWCA

 

18 kwietnia obchodzimy Światowy Dzień Krótkofalowca, ang. World Amateur Radio Day (WARD), święto upamiętniające utworzenie w 1925 roku międzynarodowej organizacji ruchu krótkofalarskiego w Paryżu (ang. International Amateur Radio Union, IRAU).

Z 25 krajów, które utworzyły IRAU w 1925 roku, liczba powiększyła się o 160 stowarzyszeń członkowskich w trzech regionach obejmujących następujące obszary:

  • Region 1 – Europa, Afryka, Bliski Wschód, Azja Północna,
  • Region 2 – Ameryka Północna i Południowa,
  • Region 3 – Australia, Nowa Zelandia, kraje wyspiarskie i  większość Azji.

Tematem przewodnim roku 2020 jest „Świętowanie wkładu krótkofalarstwa w społeczeństwo”. Na całym świecie odbywają się wtedy zawody krótkofalarskie, a także spotkania i imprezy radiooperatorskie.

Krótkofalarstwo może zapewnić alternatywną łączność w sytuacji niespodziewanych klęsk żywiołowych, wtedy, gdy zawiedzie tradycyjna łączność telefoniczna. Jest to także ciekawe hobby, dzięki któremu można nawiązywać łączność i poznawać ludzi na całym świecie.

 

IP Connect wspiera 12. Silesia Marathon

 

Z przyjemnością informujemy, że również w tym roku dostarczamy radiotelefony LTE TeloSystems dla wsparcia organizacji 12. Silesia Marathon.
Terminale TE390, TE580 oraz TE590 zapewnią organizatorom bezproblemową i nieograniczoną łączność na całej trasie zawodów.
Trzymamy kciuki za wszystkich uczestników życząc każdemu nowej życiówki. Do zobaczenia na mecie...

WESOŁYCH ŚWIĄT!

IP Connect Sp. z o.o.
44-207 Rybnik
ul. Lipowa 17
tel. +48 32 42 95 150
fax +48 32 42 95 152

NIP: 6422574376
REGON: 276123823
Sąd Rejonowy w Gliwicach
X Wydział Gospodarczy
KRS numer 0000099260
   Kapitał zakładowy: 55 000,00 zł

  

Projekt i realizacja: e-graficy.pl