ip connect

 

IP CONNECT ORAZ ROHILL SREBRNYM PARTNEREM NA SECURITECH 2017 W KALISZU

Zapraszamy Państwa do odwiedzenia naszego stoiska na Międzynarodowej Konferencji Naukowo- Technicznej „Możliwości i ograniczenia techniki w zastosowaniach penitencjarno- ochronnych”, która odbędzie się w dniach 30–31 maja 2017 roku w Centralnym Ośrodku Szkolenia Służby Więziennej w Kaliszu. Tym samym, miło nam poinformować, iż IP Connect i Rohill są Srebrnym Partnerem Konferencji.
Będzie to okazja  do podyskutowania z naszym zespołem inżynieryjnym oraz z przedstawicielami firmy Rohill. Zaprezentujemy sprzęt radiokomunikacyjny TetraNode oraz pokażemy zastosowanie możliwości systemu TETRA do integracji z innymi systemami bezpieczeństwa oraz technologiami LTE.

IP Connect Sp. z.o.o (były Aksel-Net) jest integratorem systemów radiokomunikacyjnych i telekomunikacyjnych oraz oferuje kompleksowe rozwiązania dostosowane do indywidualnych potrzeb klientów. Firma zajmuje się projektowaniem, instalacją, wdrażaniem, konserwacją cyfrowych systemów radiokomunikacyjnych DMR i TETRA oraz profesjonalnych systemów antenowych. IP-Connect ma w tej dziedzinie duże doświadczenie i liczne referencje.

IP-Connect współpracuje z holenderską firmą Rohill i jest jej polskim przedstawicielem. W ramach tej współpracy powstają cyfrowe systemy trunkingowe TetraNode dla służb mundurowych i przedsiębiorstw cywilnych. Również w tej dziedzinie IP-Connect ma duże doświadczenie i liczne referencje. Obecnie firma IP Connect oferuje najnowsze systemy Rohill TetraNode zintegrowane z łączami LTE. Pozwala to na jednoczesne wykorzystanie wszystkich zalet systemów TETRA z możliwością szerokopasmowej transmisji zdjęć, filmów i innych danych z terminali przenośnych. Ponadto systemy TetraNode zapewniają możliwość integracji z innymi systemami radiokomunikacyjnymi, takimi jak DMR, analogowe systemy konwencjonalne i trankingowe, kablowe systemy telefoniczne etc.

Personel inżynieryjny IP-Connect zapewnia techniczne wsparcie dla klientów na każdym etapie inwestycji. Firma posiada własną sieć TETRA, przeznaczoną do testowania wdrożonych systemów, świadczy usługi związane z urządzeniami radiokomunikacyjnymi, utrzymuje magazyn części zamiennych. Zespoły montażowe są zaangażowane w instalację anten i ich późniejszą obsługę na terenie całego kraju.

Zapraszamy na nasze stoisko mieszczące się w namiocie wystawienniczym.
Zapraszamy także do wzięcia udziału w naszym warsztacie "Radiokomunikacja"w drugim dniu konferencji (bud. 28, I p. sala 104).
Podczas warsztatu do zdobycia atrakcyjne nagrody! Zapraszamy!

IP Connect Sp. z o.o.
44-207 Rybnik
ul. Lipowa 17
tel. +48 32 42 95 150
fax +48 32 42 95 152

NIP: 6422574376
REGON: 276123823
Sąd Rejonowy w Gliwicach
X Wydział Gospodarczy
KRS numer 0000099260
   Kapitał zakładowy: 55 000,00 zł

  

Projekt i realizacja: e-graficy.pl