ip connect

 

TRBOnet - Rozwiązanie dyspozytorskie

 

IP CONNECT oferuje rozwiązania dyspozytorskie wielu producentów. Jednym z nich jest TRBONet który z sukcesami wdrażaliśmy m.in. u klientów takich jak Straże Miejskie.

TRBOnet Enterprise jest nowoczesną konsolą dyspozytorską zaprojektowaną dla systemów radiowych MOTOTRBO.
Oprogramowanie (wypuszczone po raz pierwszy na rynek w 2008 roku) szybko stało się jednym z wiodących systemów dyspozytorskich na świecie.
Ten nowoczesny system dyspozytorski oferuje szeroki wybór dodatkowych funkcji i dzięki temu każdy użytkownik może go wykorzystywać w optymalny sposób.
Przejrzysty i w pełni intuicyjny interfejs pozwala na ergonomiczną pracę oraz skoncentrowanie się na wykonywanych zadaniach.
Użytkownik w każdej chwili może dołożyć dodatkowe funkcje co sprawia że TRBONet może się rozwijać wraz z rozwojem potrzeb i wymagań klienta.

Konsola obejmuje m.in. takie funkcje jak:
- funkcję dyspozytora obejmującą wszystkie rodzaje połączeń głosowych
- nagrywanie rozmów
- rejestrację zdarzeń
- wiadomości tekstowe - indywidualne i do grup
- GPS - namierzanie i lokalizowanie na mapach radiotelefonów, historia ich przemieszczania się
- wiele funkcji dotyczących bezpieczeństwa.

 

Lokalizacja wewnątrzbudynkowa


Indoor Tracking to jeden z możliwych modułów dostępnych dla TRBOnet Enterprise i TRBOnet Plus. Został zaprojektowany w celu pokazania lokalizacji radiotelefonów MOTOTRBO wewnątrz budynków.
Jednak technologia ta nie ogranicza się tylko do użytku w pomieszczeniach, można ją stosować na zewnątrz, gdy ważne jest, aby wiedzieć, czy radiotelefon znajduje się w pobliżu określonego punktu. Na przykład można zainstalować beacon na przystanku autobusowym, aby sprawdzić, czy autobus przyjeżdża na czas.

W tej chwili zarówno TRBOnet Enterprise, jak i TRBOnet Plus obsługują dwie różne technologie, każda z nich ma swoje zalety.
Pierwsza z nich oparty jest na beaconach K-TERM, bardzo solidnym i niezawodnym rozwiązaniu dla rynków o znaczeniu krytycznym.
Druga technologia to iBeacon dla radiotelefonów MOTOTRBO. Jest tańsza i może być używana przez szeroką gamę klientów, takich jak centra handlowe, biurowce czy lotniska.

Rozwiązanie iBeacon MOTOTRBO to najbardziej opłacalne rozwiązanie do lokalizacji wewnątrzbudynkowej. Jest w pełni kompatybilny z nowymi radiotelefonami MOTOTRBO serii E. iBeacon to nazwa protokołu opartego na technologii Bluetooth LE 4.0. Wszystkie nadajniki „zbliżeniowe” zgodne z protokołem iBeacon mogą być używane z nową ofertą radiotelefonów MOTOTRBO. Nadajnik, który zwykle jest przymocowany do powierzchni, takiej jak ściana, nadaje swój identyfikator do pobliskich radiotelefonów. Radio mierzy przybliżoną odległość do beacona, obliczając siłę sygnału. Obszar zasięgu jest regulowany w zakresie od 1 do 70 m. Można łatwo skonfigurować swoje iBeacony za pomocą smartfona.

Moduł lokalizacji wewnątrzbudynkowej TRBOnet Enterprise i Plus umożliwia tworzenie i używanie własnych map, takich jak plany pięter centrów handlowych, zarówno w 2D jak i 3D.

 

POBIERZ BROSZURĘ

 

Watch

 

 

Watch  - aplikacja pozwalająca zdalnie monitorować sieć radiową, dająca komfort pracy i bezpieczeństwo oraz zapewniająca działanie sieci bez konieczności czasochłonnych wizyt i wyjazdów.
Począwszy od wersji 3.0 TRBOnet Watch obsługuje klientów mobilnych, co umożliwia użytkownikom telefonów komórkowych zdalne sprawdzanie stanu systemu. Aplikacja działa na Android oraz iOS. Można ją pobrać ze Sklepu Play i Appstore.

 

 

 

 

 

 Potrzebujesz więcej informacji? napisz na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

 

 

 
IP Connect Sp. z o.o.
44-207 Rybnik
ul. Lipowa 17
tel. +48 32 42 95 150
fax +48 32 42 95 152

NIP: 6422574376
REGON: 276123823
Sąd Rejonowy w Gliwicach
X Wydział Gospodarczy
KRS numer 0000099260
   Kapitał zakładowy: 55 000,00 zł

  

Projekt i realizacja: e-graficy.pl